مزایای تامین پارکینگ بیمارستانی

مزایای تامین پارکینگ بیمارستانی

4.7/5 - (4 امتیاز)

پارکینگ بیمارستانی در حقیقت بخش مهمی در مراکز درمانی و بیمارستان ها محسوب می گردد که تمامی گروه ها از جمله بیماران، مراجعه کنندگان و پرسنل بخش های مختلف را تحت تاثیر قرار می دهد. به طور کلی می توان تخمین زد که تقاضای پارکینگ برای بیمارستان ها در طول روزهای هفته بسیار بالاست و هر کدام از بیمار های سرپایی و اورژانسی، کارکنان بیمارستان و دیگر افراد مراجعه کننده حداقل به یک فضای پارکینگ نیاز دارند. محوطه پارکینگ به عنوان یکی از ضروری ترین مکان ها برای هر بیمارستانی است که امروز در رابطه با مزایای پارکینگ بیمارستانی به گفت و گو خواهیم پرداخت.

پارکینگ بیمارستانی چه مزایای دارند:

جلب رضایت مراجعه کنندگان به بیمارستان

آیا می دانستید، بخش مهمی از اعتبار یک بیمارستان مربوط به پارکینگ آن می باشد؟ پارکینگ ها اولین و آخرین بخشی هستند که می توانند نظر مراجعان را جلب کرده و آرامش خاطر را برای آن ها فراهم آورد. پارکینگ بیمارستانی به نوعی حس امنیت و آسایش خاطر را در دل افراد ایجاد می نماید و از طرفی نیز مانع از ازدحام زیاد خودرو در اطراف بیمارستان می گردد. به طور کل آرامش و امنیت عمومی در هنگام مراجعه به محل های پر تعدد را با پارکینگ منحصر به فرد و فضای باز می توان تجربه نمود.

تغییر چهره شهر ها با تامین پارکینگ بیمارستانی

پارکینگ بیمارستانی

ازدحام بیش از حد خودروها و تجمع در کوچه و خیابان ها موجب می گردد که افراد بیشتر به فکر مدیریت فضای عمومی باشند. پارکینگ های بیمارستانی همان چیزی هستند که می توانند در تحقق این امر در مراکز درمانی نقش قابل توجهی داشته باشند. با رشد و فرهنگ سازی این تکنولوژی در تمامی مراکز حق شهروندی نیز کاملا رعایت گشته و می توانیم فضای ایده آل و مناسبی را برای شهر خود ایجاد کنیم. استفاده بهینه از امکانات و فضای یک مرکز و یا شهر یک اصل محسوب می گردد.

بالا بردن سرعت عمل افراد و صرفه جویی در زمان

در بیمارستان ها اغلب سرعت عمل در اولویت می باشد. مراجعه کننده ای ممکن است در جستجوی عزیز بستری کرده خود ، شتاب کند و یا فردی دیر به وقت پزشکی خود برسد. از طرفی نیز پیدا کردن مکانی جهت پارک کردن خودرو کاری بس مشکل و زمان گیر است. بنابراین می توانیم بگوییم از دیگر فوایده تامین پارکینگ بیمارستانی بالا بردن سرعت عمل افراد در پارک کردن خودرو و به موقع رسیدن به کار خود می باشد با پارکینگ بیمارستانی دیگر دغدغه پیدا کردن جا برای ماشین و سایر معضلات را نخواهید داشت.

هدایت بیماران و مراقبت های شخصی

فواید تامین پارکینگ بیمارستانیاز دیگر مزایای اسمارت پارکینگ ها بیمارستانی این است که افراد خدمه می توانند به محض ورود مراجعه کنندگان به آن ها کمک کنند. پارکینگ بیمارستانی تنها به این دلیل که افراد به پارک کردن خودروهای خود بپردازند، اطلاق نمی شود. گاهی اوقات بیماران وارد شده به ویلچر نیاز دارند، گاهی مراجعه کنندگان دقیق نمی دانند که به کدام طرف ساختمان حرکت کنند. تمامی این ها زمانی که مراکز درمانی به تامین پارکینگ بیمارستانی برای ساختمان خود بپردازد، به بهترین نحو ممکن صورت خواهد پذیرفت و عملکردهای مثبتی نیز به همراه خواهد داشت.

جایگاه های بارگیری برای تحویل کالا

اگر پارکینگ ها به طور کاملاً اصولی و صحیحی طراحی و تعبیه شده باشند حتما محلی برای جایگاه های بارگیری برای تحویل کالا نیز دارند. کامیون های بزرگی که به تامین مواد غذایی و اقلام پزشکی در بیمارستان ها می پردازند، برای تخلیه این لوازم به مکانی نیاز دارند که خالی از سکنه و شلوغی باشد. پارکینگ بیمارستانی یک مکان کاملا امن و ایده آل برای جایگاه های بارگیری برای تحویل کالا می باشد. بنابراین فراموش نکنید که در احداث بیمارستان اولین و مهمترین موضوعی که باید به بنای آن بیندیشید پارگینگ است.برای درمانگاه ها نیز میتوان از پارکینگ مکانیزه دو طبقه استفاده نمود.

کلام آخر

پارکینگ بیمارستانی چه مزایایی دارند

وجود پارکینگ برای بیمارستان امری ضروریست چرا که اغلب مراجعه کنندگان با تعجیل میخواهند نزد پزشک مربوطه بروند ، نبود پارکینگ و ایضاً نبود جای پارک برای بیمارستان معظلی ست که برای کارکنان بیمارستان و مراجعه کنندگان ایجاد زحمت میکند .ما در این مقاله در رابطه با اینکه پارکینگ بیمارستانی چه مزایایی دارند، به گفت و گو پرداختیم.

امیدواریم توانسته باشیم با ارائه این مطلب بر سطح آگاهی دوستان افزوده باشیم. اسمارت پارکینگ که یکی از بزرگ ترین شرکت ها در ساخت انواع پارکینگ برای مکان های عمومی می باشد، به اجرای پروژه های متعددی پرداخته و از بهترین ایده و متدهای روز دنیا در کار خود بهره می برد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات برای طراحی پارکینگ طبقاتی  می توانید با کارشناسان اسمارت پارکینگ که خدمات پس از فروش منحصر به فردی به شما  ارائه می نمایند، در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست