قیمت-اسمارت-پارکینگ

چه عواملی در قیمت اسمارت پارکینگ نقش دارند

3.5/5 - (2 امتیاز)

قیمت اسمارت پارکینگ طبقاتی هوشمند با توجه به عوامل و پارامترهای مختلفی می تواند شما را با اختلاف قیمت های فاحشی رو به رو سازد. شما می توانید اسمارت پارکینگ را با توجه به قابلیت ها و امکاناتی که در آن ها تعبیه شده است و نیز با توجه به تعداد خودروی پارک شده روی آن ها بر حسب نیاز خود خریداری کنید.

اسمارت پارکینگ برند تجاری شرکت DYPC کره جنوبی است که نماینده انحصاری آن در کل خاور میانه شرکت گسترش تجهیزات د انا می باشد. شرکت تجهیزات دانا با تکیه بر توانمندی های فنی به عنوان تنها و اولین تولید کننده اسمارت پارکینگ و نماینده اصلی آن در کشور ،محصول فوق را با استاندارد های بین المللی و در بالاترین کیفیت و قیمت عرضه می نماید.

قیمت این محصول با توجه به تجهیزات به کار رفته درآن تعیین می گردد.قیمت پارکینگ چرخ و فلکی که به اشتباه پارکینگ طبقاتی فلزی نیز نامیده می شود، بر اساس تعداد جای پارک مورد نیاز تعیین می گردد.

همان طور که می دانید؛ با ورود اسمارت پارکینگ و پارکینگ های طبقاتی هوشمند به زندگی بشری توأم با پیشرفت های محسوسی که بشر تاکنون به خود دیده است؛ سبب استفاده بهینه و بهتر در پارک کردن وسایل نقلیه در کمترین جای ممکن است. حال این سوال پیش می آید که قیمت اسمارت پارکینگ چقدر است و هزینه ساخت و راه اندازی اسمارت پارکینگ ها به چه صورتی است؟ به همین منظور سعی شده است تا در ادامه به ارائه پارامترهای مختلفی پرداخته شود که در هزینه اسمارت پارکینگ تأثیرگذار می باشند تا در صورتی که بخواهید از قیمت ساخت و راه اندازی اسمارت پارکینگ ها مطلع گردید؛ بتوانید با در نظر گرفتن این پارامترها، هزینه اسمارت پارکینگ را تخمین بزنید.

 

قیمت اسمارت پارکینگ با توجه عوامل مختلف

هیچ شکی نیست که اسمارت پارکینگ در بردارنده مزایای بسیار زیادی است و امروزه در آپارتمان ها و سایر مکان های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد که می خواهند در کمترین فضای ممکن بیشترین بهره وری را از آن ببرند. حال در صورتی که درصدد خرید اسمارت پارکینگ هستید تا با خرید آن بتوانید در فضاهای کوچک، بیشترین استفاده را ببرید؛ بایستی پیش از هر چیز قیمت اسمارت پارکینگ و نیز هزینه های ساخت و راه اندازی آن را نیز بدانید تا بدین ترتیب بتوانید بهتر در خصوص خرید خود تصمیم گیری کنید.

هزینه ساخت اسمارت پارکینگ

به طور کلی در نظر داشته باشید که قیمت اسمارت پارکینگ می تواند بنا به دلایل و عوامل مختلفی برآورد گردد. از جمله این عوامل می توان به مدل اسمارت پارکینگ، کارکرد، شیوه ساخت اسمارت پارکینگ مدنظر، شرکت یا برند تجاری تولید کننده آن، ظرفیت پارکینگ مورد نظر و تعداد ماشین های پارک شده در آن، نوع و مدل ساخت و هزینه های جانبی آن و… اشاره کرد که در ادامه بیشتر در خصوص هر یک از پارامترهای تأثیرگذار در قیمت اسمارت پارکینگ سخن به میان خواهد آمد.

پارامترهای تأثیرگذار در قیمت ساخت و راه اندازی اسمارت پارکینگ

همان طور که پیشتر یادآور شد؛ پارامترها و عوامل بسیار زیادی می توانند در قیمت ساخت و راه اندازی اسمارت پارکینگ ها تأثیرگذار باشند. در این بخش سعی شده است تا به ارائه برخی از مهمترین این پارامتر ها اشاره شود که سبب اختلاف قیمت های فاحشی میان هر یک از اسمارت پارکینگ ها می گردند. از جمله مهمترین این پارامترها می توان به موارد زیر گریزی زد که عبارتند از:

  • نوع پارکینگ مورد نظر

اسمارت پارکینگ ها در مدل ها و انواع مختلفی طراحی و تولید می گردند که هر یک از آن ها قیمت های خاص خود را دارند. به این صورت که به عنوان مثال: قیمت اسمارت پارکینگ طبقاتی مکانیزه با هزینه اسمارت پارکینگ بتنی متفاوت می باشد. به همین ترتیب هر یک از اسمارت پارکینگ ها با مدل های خاص خود، قیمت های متفاوتی دارند که می بایست به آن توجه شود.

  • فضای اشغال شده

اگر به انواع مختلف اسمارت پارکینگ ها توجه ورزیده شود؛ متوجه خواهید شد که برخی از آن ها فضای کمی را از پارکینگ شما اشغال می کنند و برخی دیگر از آن ها نسبت به هم نوع خود نیاز به فضای بیشتری دارند. بنابراین همین مسئله خود می تواند یکی از پارامترهای تأثیرگذار دیگری در راستای خرید اسمارت پارکینگ به شمار آید.

  • تعداد جای طراحی شده برای پارک ماشین ها

اینکه هدف شما از خرید اسمارت پارکینگ، پارک کردن چه تعداد خودرو در آن باشد؛ خود نیز دلیل بر افزایش یا کاهش در هزینه اسمارت پارکینگ می گردد. به این صورت که هر چقدر تعداد خودروهای پارک شده در اسمارت پارکینگ بیشتر باشد؛ طبیعتا در قیمت بیشتری عرضه می شود.

  • تجهیزات به کار برده شده

تجهیزات به کار برده شده نیز از دیگر پارامترهای تأثیرگذار در هزینه اسمارت پارکینگ ها به شمار می آید. به این صورت که برخی گروه های تولیدی این نوع از پارکینگ های طبقاتی هوشمند، تجهیزات مدرن و به روزتری را در مدل تولیدی خویش مدنظر قرار داده اند که همین مسئله به نوبه خود از دیگر عوامل تأثیرگذار در قیمت اسمارت پارکینگ ها به شمار می آید.

  • موقعیت جغرافیایی پارکینگ ها

موقعیت جغرافیایی پارکینگ های مکانیزه نیز از پارامترهای دیگری به شمار می آید که در هزینه اسمارت پارکینگ ها تأثیر خود را خواهد گذاشت. اینکه اسمارت پارکینگ نصب شده در چه موقعیتی باشد؛ از اهمیت بسزایی در خصوص هزینه های ساخت و راه اندازی اسمارت پارکینگ ها برخوردار می باشد.

  • پارکینگ مزاحم یا غیر مزاحم

اینکه نوع پارکینگ مورد نظر به گونه ای باشد که برای پارک سایر خودروهای دیگر ایجاد مزاحمت کند یا نکند؛ از جمله مهمترین مسائلی است که می تواند تأثیر بسزایی روی قیمت اسمارت پارکینگ بگذارد. به این صورت که به عنوان مثال: هزینه اسمارت پارکینگ دبل غیر مزاحم نسبت به دبل مزاحم چیزی بالغ بر ۱۰ الی ۱۵ میلیون اختلاف قیمت دارند که طبیعتا قیمت شایان توجهی است و از طرفی دیگر این که خودروها یکی پس از دیگری بدون اعمال مزاحمتی برای همدیگر وارد پارکینگ تعبیه شده شوند و به راحتی و بدون ایجاد مزاحمت هم از آن خارج شوند؛ به نوبه خود از جمله اقدامات شایان توجه و مزیت های بالای اسمارت پارکینگ به شمار می آید.

  • شرکت و برند تولیدی

شرکت و برند تولیدی پارکینگ طبقاتی هوشمند نیز می تواند در هزینه اسمارت پارکینگ های ساخته شده تأثیرگذار باشد. به این صورت که برخی از این شرکت های تولیدی نسبت به سایر شرکت های دیگر معروف تر و در میان اذهان مردم شناخته شده تر هستند. به همین جهت قیمت اسمارت پارکینگ تولید شده آن ها نیز بیشتر خواهد بود. عمده ترین دلیل اختلاف هزینه اسمارت پارکینگ تولیدی این شرکت ها، کیفیت و استاندارد بودن کالا و مرغوب ترین مواد اولیه ای است که آن ها در ساخت و راه اندازی اسمارت پارکینگ های مختلف به کار گرفته اند.

بنابراین به طور کلی باید در نظر داشت که هزینه اسمارت پارکینگ ها همان طور که در بالا به آن اشاره شد؛ می تواند با اختلاف قیمت قابل توجهی رو به رو شوند که این بستگی به پارامترها و ویژگی های مختلفی دارد که به مهمترین آن ها اشاره شد. بنابراین در صورتی که قصد اسمارت پارکینگ دارید؛ می بایست به تمامی این مسائل توجه و دقت نظر داشته باشید.

قیمت پارکینگ مکانیزه

هیچ شکی نیست که پارکینگ های مکانیزه در بردارنده مزایای بسیار زیادی هستند و امروزه در آپارتمان ها و سایر مکان های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد که می خواهند در کمترین فضای ممکن بیشترین بهره وری را از آن ببرند. حال در صورتی که درصدد ساخت پارکینگ مکانیزه هستید تا بتوانید از فضاهای کوچک، بیشترین استفاده را ببرید؛ بایستی پیش از هر چیز قیمت پارکینگ مکانیزه و نیز هزینه های ساخت و راه اندازی آن را نیز بدانید تا بدین ترتیب بتوانید بهتر در خصوص خرید خود تصمیم گیری کنید. شما عزیزان می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم در این زمینه را بدست آورید.

قیمت پارکینگ مکانیزه دو طبقه

به طور کلی در نظر داشته باشید که قیمت پارکینگ مکانیزه دو طبقه می تواند بنا به دلایل و عوامل مختلفی برآورد گردد. از جمله این عوامل می توان به مدل  پارکینگ مکانیزه دو طبقه، کارکرد، شیوه ساخت پارکینگ مکانیزه دو طبقه مدنظر، شرکت یا برند تجاری تولید کننده آن، ظرفیت پارکینگ مکانیزه طبقاتی مورد نظر و تعداد ماشین های پارک شده در آن، نوع و مدل ساخت و هزینه های جانبی آن و… اشاره کرد که در ادامه بیشتر در خصوص هر یک از پارامترهای تأثیرگذار در قیمت پارکینگ مکانیزه دو طبقه سخن به میان خواهد آمد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست