هزینه-ساخت-پارکینگ-مکانیزه-چقدر-است؟

هزینه ساخت پارکینگ مکانیزه چقدر است؟

5/5 - (1 امتیاز)

ساخت یک پارکینگ مکانیزه در محل های پر رفت و آمد و شلوغ، بخش زیادی از ترافیک ها در خیابان های اطراف پارکینگ بسیار کاهش خواهد یافت. پارکینگ های مکانیزه در انواع مختلفی ساخته می شوند. قیمت ساخت پارکینگ مکانیزه نیز بستگی زیادی به انتخاب نوع پارکینگ دارد. هزینه ساخت پارکینگ مکانیزه به عوامل مختلفی نظیر: نوع مدل، مارک و شرکت سازنده پارکینگ، هزینه های نصب و راه اندازی بستگی دارد  

هزینه ساخت انواع پارکینگ مکانیزه

در پاسخ به سوال ، عوامل تاثیر گذار اولیه بر روی قیمت پارکینگ مکانیزه باید گفت،  ابعاد پارکینگ،  ساخت نقشه و پلن اولیه، بررسی متراژ، قیمت قطعات وارداتی جهت ساخت پارکینگ مکانیزه به دلار همه همه تاثیر مسقیم بر روی قیمت تمام شده پارکینگ میگذارد.

قیمت پارکینگ مکانیزه پازلی

 پارکینگ مکانیزه پازلی این مدل پارکینگ ها بسیار پر طرفدار و کاربردی هستند. ارتفاع مناسب تا سقف برای مدل پارکینگ پازلی ۲/۴ متر است. برای کسب اطلاع دقیق از هزینه پارکینگ مکانیزه پازلی ، کافی است از طریق شماره های درج شده با کارشناسان اسمارت پارکینگ در ارتباط باشید.

قیمت پارکینگ مکانیزه پلت فرمی

پارکینگ مکانیزه پلت فرمی: این مدل به پارکینگ پازلی یک طبقه نیز شهرت دارد. این مدل از پارکینگ ها چیزی بین مدل پارکینگ سنتی و مکانیزه است. این پارکینگ ارتفاعی کمتر از ۳٫۵ را لازم دارد و با کمک آن می توان ظرفیت قضا را برای پارک خودرو کاهش داد. اگر شما نیز لازم دارید از این پارکینگ استفاده کنید، برای کسب اطلاع بیشتر از هزینه پارکینگ مکانیزه پلت فرمی بهتر است با کارشناس فروش اسمارت پارکینگ در ارتباط باشید.

قیمت پارکینگ مکانیزه دبل مزاحم

پارکینگ مکانیزه دبل مزاحم: یکی از ارزان‌ترین پارکینگ های مکانیزه طبقاتی، مدل دبل مزاحم است. این مدل ها به شکلی طراحی شده اند که در یک جای پارکینگ دو خودرو بتواند پارک شود. به همین خاطر شما با ساخت پارکینگ دبل مزاحم در هزینه های خود صرفه جویی می کنید.

قیمت پارکینگ مکانیزه دبل غیر مزاحم

پارکینگ مکانیزه دبل غیر مزاحم: در دو شکل طراحی می شود که شامل مدل دفنی (مخصوص فضاهایی که امکان گود برداری وجود دارد) و مدل با مکانیزم حرکتی افقی-عمودی می شود. هر کدام از این مدل ها قیمت خاص خود را دارند. که بهتر است با مشاورین اسمارت پارکینگ در تماس باشید.

قیمت پارکینگ مکانیزه تریپل غیر مزاحم

تریپل غیر مزاحم: در این مدل پارکینگ ها حتما باید فضای نصب پارکینگ امکان گود برداری داشته باشد. تا بتوان فضای مناسب برای پارک نمودن سه خودرو مهیا شود. هزینه پارکینگ تریپل غیر مزاحم نسبتا مناسب است و از آنجایی که فضای بیشتری برای پارک خودرو ها در این نوع پارکینگ ها وجود دارد، به بسیاری از خریداران توصیه می شود.

قیمت پارکینگ مکانیزه روتاری

 پارکینگ مکانیزه روتاری این مدل در پروژه های زیادی مورد توجه قرار گرفته است و کاربرد زیادی در سطح کلان شهرها دارد. هزینه پارکینگ چرخ و فلکی مکانیزه در این مدل به نسبت جای پارکی که فراهم می کند، قیمت قابل قبولی دارد. قیمت دقیق این مکانیزم باید با توجه به مختصات پروژه تعیین شود اما در حالت کلی می توان گفت قیمت آن بسته به ظرفیت آن چیزی در حدود ۲ میلیارد تا ۶ میلیارد است.

قیمت پارکینگ مکانیزه زیرزمینی

پارکینگ مکانیزه زیرزمینی این مدل برای مجتمع های تجاری که در بخش همکف هم فعال است بسیار کاربردی است. کار جابه جایی خودرو در این مدل پارکینگ به صورت اتوماتیک انجام می شود. هزینه پارکینگ مکانیزه زیرزمینی با توجه به نوع مکانیزم و طرح و مدل آن متفاوت است.

قیمت پارکینگ مکانیزه روباتیک

پارکینگ مکانیزه روباتیک جدیدترین و مدرن ترین مدل پارکینگ مکانیزه است و تمامی کارها به صورت اتوماتیک با امنیت بسیار بالا انجام می شود. اگر شما هم قصد استفاده از پارکینگ مکانیزه روباتیک دارید بهتر است برای طلاعات بیشتر با مشاورین اسمارت پارکینگ در تماس باشید.

قیمت پارکینگ مکانیزه برجی

پارکینگ مکانیزه برجی پارکینگ برجی به حداقل ۵۰ متر مربع زمین نیاز دارد که به کمک یک بالابر خودرو می تواند در طرفین برج خودرو پارک کند. این پارکینگ دو مدل روی زمینی و زیر زمینی دارد. برای کب اطلاعات بیشتر درباره هزینه پارکینگ مکانیزه برجی بهتر است با کارشناس اسمارت پارکینگ در ارتباط باشید.

هزینه ساخت پارکینگ طبقاتی مکانیزه توسط شرکت گسترش تجهیزات دانا 

مجموعه‌ی گسترش تجهیزات دانا با بهره‌گیری از فناوری‌های پیشرفته و برتر جهان، خدمات بسیار گسترده‌ای را در زمینه‌ی نصب و راه اندازی انواع پارکینگ‌های مکانیزه در کشور ایران ارائه می‌دهد. این شرکت بزرگ، به عنوان یکی از برترین تولید کننده‌های تجهیزات لازم برای احداث پارکینگ‌های مکانیزه در خاورمیانه شناخته می‌شود و پروژه‌هایی متعدد نیز در این زمینه ارائه داده است. در صورت تمایل به نصب و راه اندازی انواع پارکینگ‌های مکانیزه، تنها کافی است که با تماس با کارشناسان فروش ما از مشاوره با این کارشناسان استفاده نمایید.

جهت برآورد دقیق هزینه ساخت پارکینگ مکانیزه بهتر است از راهنمایی های متخصصین و مشاورین شرکت های سازنده پارکینگ هوشمند و مکانیزه استفاده نمایید. به کمک مشاورین شما می توانید با دقت لازم متراژ مورد نیاز، تعداد پارکینگ، نوع پارکینگ مکانیزه، نوع برند، شرکت سازنده، هزینه های خرید لوازم مورد نیاز، هزینه طراحی نرم افزاری و مدلسازی، نحوه چیدمان، ابعاد و… را بررسی نمایید. سپس برآورد قیمت ساخت پارکینگ مکانیزه طبقاتی خود را تعیین کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست