پارکینگ مکانیزه روتاری (چرخ و فلکی)

پارکینگ مکانیزه روتاری (چرخ و فلکی)

سیستم پارکینگ مکانیزه روتاری (چرخ و فلکی) در دو مدل L برای خودرو های سواری( SU (SEDANبرای خودرو های شاسی بلند (SUV ) تولید میشود. ورود یا خروج خودرو از دستگاه پارکینگ مکانیزه روتاری (چرخ و فلکی – چرخشی) در سطح زمین انجام میشود. در این نوع پارکینگ برای سهولت استفاده کاربر یک تابلو فرمان (CONTROL PANEL) بسیار ساده ای طراحی گردیده که از نظر ظاهری و استفاده کاملا شبیه آسانسور می باشد. روی محل قرار گیری خودرو (پالت پارکینگ مکانیزه روتاری ) یک شماره درج شده است که از پای دستگاه قابل رویت می باشد. با فشردن همان شماره در تابلو فرمان پارکینگ مکانیزه روتاری از کوتاهترین فاصله که توسط PLC دستگاه تشخیص داده میشود خودرو به سمت دروازه خروجی هدایت می گردد.

1-مصرف برق ناچیز 2-قابلیت انتقال پارکینگ مکانیزه چرخ و فلکی (پرتابل) 3-تنوع در پوشش دستگاه 4-دستگاه پارکینگ مکانیزه روتاری نیاز به اپراتور ندارد 5-سطح اشغال کم (32 متر مربع) 6-امکان افزایش ظرفیت پاکینگ تا 8 برابر 7-زمان نصب و راه اندازی کوتاه (3تا 7روز)
8-امکان اختصاصی کردن هر جای پارک (پارکینگ مکانیزه چرخ و فلکی سفارشی)
9-قابلیت نصب در زمینهای پرت با قواره های غیر هندسی

1-به دلیل نوع طراحی پارکینگ مکانیزه چرخ و فلکی(چرخشی) و عملکرد سقوط خودرو وجود ندارد

2-کنترل پنل در ارتفاعی نصب می شود که دردسترس کودکان نباشد.

3-در صورت باز ماندن درب ماشین، سنسور مربوزه از حرکت پارکینگ مکانیزه روتاری جلوگیری می کند.

4-فوندانسیون و سازه پارکینگ مکانیزه روتاری برای مقاومت در برابر زلزله تا 8 ریشتر طراحی شده است. 5-درب کنترل پنل پارکینگ مکانیزه چرخ و فلکی مجهز به قفل بوده و فقط توسط دارندگان کلید پارکینگ مکانیزه چرخ و فلکی قابل استفاده می باشد.

6- دارای شاسی توقف اضطراری در موقع اضطراری با فشار شاسی توقف توسط کاربر دستگاه پارکینگ مکانیزه روتاری فورا متوقف خواهد شد.
7-محل قرار گیری خودروها در پارکینگ مکانیزه روتاری توسط ریل گاید در برابر تکانهای جانبی فیکس شده و امکان بازی در اثر نیروهای جانبی مانند باد، زلزله و…را ندارد.
8-در صورت ورود هر مانعی در هنگام کارکردن، این مانع توسط سنسورها تشخیص داده شده و حرکت پارکینگ مکانیزه چرخ و فلکی کاملا متوقف می شود، ادامه حرکت دستگاه منوط به فشردن شاسی مربطه از حرکت پنل توسط کاربر می باشد.

مشخصات فنی و خودروهای قابل استفاده در این دستگاه به شرح زیل می باشد.

  

کاتالوگ پارکینگ مکانیزه روتاریگالری پارکینگ مکانیزه چرخ و فلکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *