تجهيزات دانا | پارکینگ مكانيزه | پارکینگ هوشمند
  • اولين مجری پاركينگ های مكانيزه طبقاتی در ايران

  • بزرگترين مجری پاركينگ های مكانيزه طبقاتی در ايران

  • پارکینگ های مکانیزه راهکار محدودیت فضا در دنیای مدرن امروز

درباره ما

شرکت گسترش تجهیزات دانا

شرکت گسترش تجهیزات دانا در سال ۱۳۸۳ با هدف ارائه و ساخت تجهیزات مکانیزه در حوزه ترافیک تأسیس گردید. پس از تجربه موفق کادر این مجموعه در مکانیزاسیون پلهای عابر پیاده(مجهز به پله برقی) در تهران و شهرستانها، اقدام به مطالعه تکنولوژی های نوین در پارکینگ های خودرو و سپس اخذ نمایندگی SMART PARKING کره جنوبی نموده و هم اکنون به عنوان دفتر خاور میانه شرکت DONG YANG PC مشغول فعالیت می باشد. (۱)

اولین پارکینگ مکانیزه کشور توسط این شرکت در سال ۱۳۸۷ به دست شهردار محترم تهران در میدان الغدیر و پس از آن بزرگترین پارکینگ مکانیزه کشور با ظرفیت ۱۸۰ واحد در منطقه ۱۹ تهران افتتاح گردید.

شرکت گسترش تجهیزات دانا (2)
شرکت گسترش تجهیزات دانا (1)

پس از انتقال دانش فنی به کشور ، ساخت پارکینگ های مکانیزه تحت لیسانس شرکت مادر، در این شرکت آغاز شد و در سال ۱۳۸۹ به عنوان کار افرین برتر مورد تقدیر ریاست جمهور قرار گرفت، همچنین موفق به کسب استانداردهای ISO 9001 و CE اروپا برای محصولات خود گردید . در سال ۱۳۹۲ نیز به عنوان واحد صنعتی ممتاز و نمونه استان تهران شناخته شد.

شرکت گسترش تجهیزات دانا (1)

این مجموعه ضمن اجرای پروژه های متعدد در حال ساخت و بهره برداری در سراسر کشور، کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده و در سال جاری با معرفی محصولات جدید خود گامی به جلو در جهت استفاده بهینه از فضا برای پارک خودرو را در برنامه دارد.

شرکت گسترش تجهیزات دانا (2)

(۱) شرکت دونگ یانگ پی سی یکی از شرکت های معتبر در زمینه پارکینگ های مکانیزه در کره جنوبی میباشد. این شرکت دارای بیش از ۳۰ نمایندگی در سراسر جهان است و دستگاه های این شرکت در آنها در حال کار می باشند .