تاريخ:بيستم و سوم تير 1389 ساعت 16:00   |   کد : 72
افتخاری دیگر:کسب عنوان جوان کارآفرین ، برگزیده سال 1389
افتخاری دیگر:کسب عنوان جوان کارآفرین ، برگزیده سال 1389

با حضور وزرای محترم تعاون و کار و امور اجتماعی و معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی جوانان، از فعالیتهای این شرکت در حوزه ساخت و نصب پارکینگهای مکانیزه و پلهای عابر پیاده مکانیزه تقدیر و مدیر عامل شرکت بعنوان جوان کار آفرین برگزیده کشور، معرفی گردید.

مهندس سید علی رضوی در این مراسم طی سخنانی با اشاره به مسیر فعالیتهای سالهای گذشته شرکت و نوآوریهای انجام شده از سازمانهای متولی حمایت از صنعت ،درخواست مساعدت بیشتر ، خصوصا در زمینه اعطاء تسهیلات جهت تامین نقدینگی بنگاههای اقتصادی نمود.

وی با اشاره به اینکه تاکنون ریالی از تسهیلات حمایتی جهت راه اندازی کسب و کار بهره مند نگردیده ، از مدیران و پرسنل جوان شرکت که با انگیزه ای مضاعف در طول مسیر تعالی شرکت همراه بودند ، تشکر و قدردانی نمود.

مهندس رضوی در مصاحبه با واحد مرکزی خبر با اشاره به اینکه صنعت پارکینگ مکانیزه در ایران مدیون مدیران جسور و تصمیم گیری است که آبروی خود را برای تحقق این مهم به مخاطره انداخته اند افزود: جا دارد در اینجا از شهردار محترم منطقه 4 تهران جناب آقای مهندس جاوید و معاونت محترم حمل و نقل و ترافیک وقت منطقه، جناب آقای مهندس ا... وردی زاده  که برای اولین بار در ایران پارکینگ مکانیزه با تصمیم و مساعدت ایشان در سطح منطقه 4 راه اندازی گردید، تشکر و سپاسگزاری نمایم.

همچنین از شهردار محترم منطقه 13 تهران جناب آقای مهندس راحتی و شهردار محترم شیراز جناب آقای مهندس اعتمادی که با حمایت های خود فرصت سرمایه گذاری ، انتقال تکنولوژی و اشتغال زائی برای جوانان ایران عزیز به ارمغان آوردند، قدردانی می نمایم.

بی شک صنعت پارکینگ مکانیزه در ایران تا ابد مدیون این مدیران جسور و تصمیم گیر خواهد بود.

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
  
© تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به شرکت گسترش تجهیزات دانا می‌باشد.    
   استفاده از عکسهای این سایت بنا به کسب اجازه کتبی از شرکت گسترش تجهیزات دانا می باشد در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد.