تاريخ:بيستم و ششم مرداد 1394 ساعت 12:20   |   کد : 30158
انتخاب شرکت گسترش تجهیزات دانا بعنوان واحد نمونه صنعتی تهران
تجلیل از صنایع کوچک برتر شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تهران
نشست هماهنگی و تعامل با صنایع کوچک برتر شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تهران با تقدیر از واحدهای صنعتی برتر مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تهران برگزار شد.
 نشست هماهنگی و تعامل با صنایع کوچک برتر شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تهران صبح امروز با خیر مقدم و سخنرانی دكتر علی سلیمانی (رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شركت شهرك‌های صنعتی تهران) درخصوص نقش، جایگاه و برنامه‌های توسعه صنایع كوچك در سالن همایش مجتمع فرهنگی آموزشی آدینه برگزار شد.
سپس سه تن از نمایندگان واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تهران به بیان مسائل، مشکلات، نیازها و انتظارات صنایع کوچک پرداخته و در ادامه، مهندس علی تعقلی (مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک) خدمات جدید این صندوق را برای صاحبان صنایع تشریح نمود.
در بخش دیگر این برنامه، دكتر محمود امراللهی (مدیرعامل شركت سهامی بیمه ایران) درخصوص بسته حمایتی بیمه صنایع كوچك و دكتر سید محمدعلی سیدابریشمی (معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع كوچك و شهرك‌های صنعتی ایران) به مناسبت روز ملی حمایت از صنایع كوچك به ایراد سخنانی پرداختند و در ادامه، از آغاز به كار فعالیت مجازی شهرك فنآوری اطلاعات و ارتباطات تهران و بسته حمایتی بیمه صنایع كوچك رونمایی شد.
در پایان نیز از صاحبان صنایع 72 واحد صنعتی برتر مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تهران با اهداء لوح، کارت شناسایی واحد برتر و کارت تخصیص یارانه بسته حمایتی بیمه صنایع كوچك تجلیل و از نمایشگاه جنبی توانمندی‌های صنایع کوچک استان تهران در 60 غرفه بازدید شد.
نشست هماهنگی و تعامل، تجلیل از واحدهای صنعتی و برپایی نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تهران برای نخستین بار به ابتکار شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران و به مناسبت گرامیداشت 21 مرداد ـ روز حمایت از صنایع کوچک ـ برگزار شد.
در حاشیه این نشست نمایشگاه واحد های نمونه صنعتی برگزار شد که دکتر امراللهی ، دکتر سید ابریشمی و دکتر سلیمانی از غرفه تجهیزات دانا بازدید بعمل آوردند .       

              
                                       
 
                                    


آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
  
© تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به شرکت گسترش تجهیزات دانا می‌باشد.    
   استفاده از عکسهای این سایت بنا به کسب اجازه کتبی از شرکت گسترش تجهیزات دانا می باشد در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد.