تاريخ:پنجم آبان 1393 ساعت 12:46   |   کد : 113
بازدید استاندار تهران از کارخانه ساخت پارکینگ مکانیزه اسمارت پارکینگ
بازدید استاندار تهران از شهرك‌های صنعتی چرمشهر و سالاریه
استاندار تهران از شهرك‌های صنعتی چرمشهر و سالاریه بازدید كرد.
به گزارش روابط عمومی شركت شهرك‌های صنعتی تهران، سیدحسین هاشمی صبح امروز با حضور در شهرستان ورامین، ضمن بازدید از چند طرح کشاورزی و صنعتی، نمایشگاه دائمی توانمندی‌های صنعتی، اقتصادی، صنفی، کشاورزی و دامپروری این شهرستان در محل فرمانداری ورامین را افتتاح کرد.
وی همچنین با حضور در شهرك‌های صنعتی چرمشهر و سالاریه، از تصفیه‌خانه فاضلاب و یك واحد چرمسازی در شهرك صنعتی چرمشهر و یك واحد تولیدی پاركینگ مكانیزه خودرو در شهرك صنعتی سالاریه بازدید كرد.
در این بازدید كه با حضور شماری از معاونان و مدیران كل استانداری تهران، مدیرعامل شركت شهرك‌های صنعتی تهران، فرماندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان ورامین و صاحبان صنایع همراه بود، استاندار تهران و مدیرعامل شركت شهرك‌های صنعتی تهران ضمن گفت‌وگو با صنعتگران و كارآفرینان، مسائل و مشكلات برخی از واحدهای تولیدی این دو شهرك صنعتی را مورد بررسی قرار دادند.
استاندار تهران در جریان این بازدیدها با اشاره به این‌که شهرستان ورامین از قابلیت‌های اقتصادی مهمی در زمینه‌های کشاورزی و صنعت برخوردار است، اظهار کرد: وجود شهرک‌های صنعتی چرمشهر و سالاریه از قابلیت‌های مهم این شهرستان محسوب می‌شود که در صورت توجه به صاحبان صنایع مستقر در این شهرک‌ها و زمینه‌سازی افزایش میزان فعالیت آنان، می‌توان آینده روشنی برای این شهرستان متصور شد و فرصت‌های شغلی پایداری را پدید آورد.
همچنین مدیرعامل شركت شهرك‌های صنعتی تهران در نشست مشترك جداگانه‌ای با اعضای هیأت امناء مؤسسه غیرانتفاعی اداره و عمران شهرك صنعتی سالاریه، به بررسی مسائل و مشكلات واحدهای تولیدی این شهرك پرداخت.
علی سلیمانی در این دیدار با اشاره به اجرای قانون نحوه واگذاری مالكیت و اداره امور شهرك‌های صنعتی، بر تأسیس و راه‌اندازی هرچه سریع‌تر شركت خدماتی در شهرك‌های صنعتی چرمشهر و سالاریه و واگذاری امور به صاحبان صنایع تأكید كرد. 

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
  
© تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به شرکت گسترش تجهیزات دانا می‌باشد.    
   استفاده از عکسهای این سایت بنا به کسب اجازه کتبی از شرکت گسترش تجهیزات دانا می باشد در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد.