تاريخ:بيستم و دوم شهريور 1393 ساعت 09:51   |   کد : 111
راه اندازی پارکینگ های عمومی محله ای در منطقه 15


به گزارش ایران نیوز24، دکتر انجمنی در این نشست ضمن تقدیر از مهندس دوستی که از مدیران پیشکسوت در حوزه قانون گذاری، اجرا و کاربردی هستند اظهار امیدواری کرد با حمایت ها و پشتیبانی مدیران شهری فاصله مناطق جنوبی و شمالی تهران کاهش می یابد.

شهردار منطقه 15 در ادامه با اشاره به مدیریت جهادی دکتر قالیباف و خدمات انجام شده در سالهای گذشته افزود: البته در سالهای اخیر این فاصله بسیار کم شده است . به طوریکه در گذشته شهروندان مناطق جنوبی از مشکلاتی نظیرزباله ، موش و ... شکایت داشتند ولی امروز کسی از این موارد شکایتی ندارد و نیازها در حد پارکینگ طبقاتی ، تقاطع ها و ... است و انصافا اگر از مناطق شمالی به جنوبی سفر کنیم تغییر چندانی احساس نمی کنیم.

وی در تشریح اقدامات انجام شده در منطقه افزود : سرانه فضای سبز منطقه 27 متر مربع است ، سرانه های فرهنگی ، ورزشی و خدماتی رو به تکمیل است و اقدامات ویژه ای در جهت نورپردازی، ساماندهی معابر و حذف زوائد فیزیکی، جمع آوری و ساماندهی گاراژهای ضایعاتی، رفع سدمعبر و ... در منطقه انجام می شود که دبیران شورایاری همواره به عنوان بازوان اجرایی زحمت کشیده اند.

شهردار منطقه 15 در تشریح رفع مشکلات محورهای ترافیکی منطقه اظهار امیدواری کرد بخشی از مشکل ترافیکی که مربوط به منطقه است اقدام شده و بخش دیگری نیز از سوی حوزه عمران شهرداری تهران قابل حل است .

شایان ذکر است ، در این نشست دبیران شورایاری محلات بیستگانه منطقه ضمن تقدیر و تشکر از اهتمام جدی شهردار منطقه و همچنین حضور مستمرو اقدامات ویژه ای که در منطقه اجرا شده است به بیان پاره ای از نیازها و خواست های محلات اشاره کردند .

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
  
© تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به شرکت گسترش تجهیزات دانا می‌باشد.    
   استفاده از عکسهای این سایت بنا به کسب اجازه کتبی از شرکت گسترش تجهیزات دانا می باشد در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد.