مقدمه
 
 تغییرات فرهنگی و اجتماعی همگام با پیشرفت تکنولوژی ،همچنین تولید انبوه خودرو و تنوع در تولید خودرو، متناسب با انواع سلیقه و بودجه، تغییر رویه اجتماعی از هر خانواده یک خودرو به هر فرد یک خودرو سبب افزایش روز افزون خودرو در شهرها شده است و از آنجائیکه شهرها ، خیابان ها و پارکینگ ها از توسعه و رقابت در این عرصه باز مانده اند شاهد انبوهی از خودرو در شهرها، ایجاد گره های ترافیکی و اتلاف وقت فزاینده ای هستیم .
 حل معضل ترافیک نیاز به برنامه ریزیهای کوتاه مدت و بلند مدت فراوانی داردکه فقط در صورت ایجاد زیر ساخت های لازم از جمله سیاستهایی جهت کاهش سفرهای درون شهری ، ایجاد سیستم حمل و نقل عمومی فراگیر و کاربردی و .... مهار شدن آنرا در آینده ای نه چندان دور میتوان متصور بود اما اولین گام لازم و موثر در این راه جمع آوری خودرو ها از سطح معابر و خیابان هاست.
 پارکینگ، آن هم به حد کافی یکی از یکی از مهم ترین زیر ساخت های لازم جهت مهار ترافیک و ایجاد آسایش برای شهروندان است که متأسفانه در سالهای اخیر دغدغه مدیران شهری نبوده است و حتی معدود مکانهایی که در طرح جامع دیده پیش بینی شده بود یا تغییر کاربری داده شده و یا واگذار شده اند. در ساخت و سازهای مسکونی نیز جریمه جایگزین پارکینگ شده و باعث شده سازندگان بدون دغدغه تأمین پارکینگ پایان کار ساختمان های بدون پارکینگ را دریافت کنند.
 اما امروز بیرون رفتن از این بحران و تأمین پارکینگ کافی راه ساده ای نیست. املاک برای ساخت پارکینگ بسیار محدود شده اند و آزاد سازی آنها نیز بسیار بسیار پرهزینه است. در عین حال توقف خودرو در حاشیه خیابان ها نیز شریانهای شهر را تنگ تر میکند و ترافیک را کندتر. پس چاره کار چیست؟ راه کار مناسب چیست؟ 
 حداکثر استفاده از حداقل فضا
  پارکینگ های مکانیزه راهکار دنیای مدرن امروز برای حل کمبود جای پارک خودروهاست. این پارکینگها حد اکثر بازدهی را در حد اقل فضا ایجاد می نمایند، نصب سریع و سهولت در استفاده از بزرگترین مزیت های آنهاست. کارشناسان شرکت گسترش تجهیزات دانا پس از بازدید پروژه های اجرا شده و مراحل نصب آن در کشور های مختلف و بررسی و حصول یقین از کارآمد بودن آنها اسمارت پارکینگ کره جنوبی را به جامعه شهری و مهندسی ایران تقدیم نموده اند.
 نظر به اینکه حل بسیاری از مشکلات کلانشهرها تنها از طریق تجهیزات مدرن امکان پذیر میباشد ، عزم آن داریم با ارائه و پشتیبانی قوی از این تجهیزات بتوانیم گره ای از مشکلات شهرمان بگشاییم.
 
© تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به شرکت گسترش تجهیزات دانا می‌باشد.    
   استفاده از عکسهای این سایت بنا به کسب اجازه کتبی از شرکت گسترش تجهیزات دانا می باشد در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد.