• اولين مجری پاركينگ های مكانيزه طبقاتی در ايران

  • بزرگترين مجری پاركينگ های مكانيزه طبقاتی در ايران

  • پارکینگ های مکانیزه راهکار محدودیت فضا در دنیای مدرن امروز

شرکت گسترش تجهیزات دانا

مجموعه تجهیزات دانا پس از تجربه طراحی و راه اندازی اولین پل عابر پیاده مکانیزه کشور در سال ۱۳۸۳ و رقم زدن فصل نوینی در تسهیل رفت و آمد شهروندان با هدف افزایش بهره مندی از فناوری های پیشرفته دنیا و بهبود ترافیک شهری اقدام به بررسی فناوری های جهانی موجود در پارکینگ های مکانیزه نمود و با اخذ نمایندگی SMART PARKING کره جنوبی در سال ۱۳۸۷، اولین پارکینگ مکانیزه ایران را نصب و مدتی پس از آن نیز بزرگترین پارکینگ مکانیزه کشور به ظرفیت ۱۸۰ واحد را در تهران راه اندازی نمود.

پارکینگ مکانیزه طبقاتی اسمارت پارکینگ
پارکینگ مکانیزه طبقاتی اسمارت پارکینگ

با انتقال دانش فنی ساخت پارکینگ های مکانیزه به کشور، ساخت آنها تحت لیسانس شرکت DYPC کره جنوبی آغاز و در مدت کوتاهی تجهیزات دانا به افتخاراتی همچون کارآفرین برتر، تنها تولید کننده پارکینگ مکانیزه در خاور میانه و صادر کننده برتر کشور دست یافت. این مجموعه ضمن اجرای پروژه های متعدد در حال ساخت و بهره برداری در سراسر کشور کیفیت را سرلوحه کار خود قرارداده و با معرفی محصولات جدید خود گامی به جلو جهت استفاده بهینه از فضا برای پارک خودرو برداشته است.

از دیگر سو آسایش خاطر کارفرمایان در طول مدت بهره برداری از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد که به همین منظور این شرکت با پشتوانه نیرو های مجرب و آموزش دیده خود و ارتقا تجهیزات مورد نیاز برای ارائه خدمات سرویس و نگهداری و پشتیبانی نظام مند و استاندارد برای سیستم های ارائه شده اقدام به راه اندازی مجموعه دانا سرویس نموده است.

محصولات اسمارت پارکینگ در بیش از ۳۲ کشور دنیا در حال استفاده می باشد و شرکت تجهیزات دانا به عنوان نماینده خاورمیانه شرکت SMART PARKING، پارکینگ های مکانیزه را به کشور های عراق، قطر و عمان صادر نموده و پشتیبانی می نماید

(۱) شرکت دونگ یانگ پی سی یکی از شرکت های معتبر در زمینه پارکینگ های مکانیزه در کره جنوبی میباشد. این شرکت دارای بیش از ۳۰ نمایندگی در سراسر جهان است و دستگاه های این شرکت در آنها در حال کار می باشند .