شركت گسترش تجهيزات دانا به عنوان اولين توليد كننده پاركينگ‌هاي مكانيزه، آماده ارائه خدمات پاركينگي بسيار متنوعي جهت مدیریت متمرکز پارکینگ های عمومی در کلانشهر ها و خدمات ولت پارکینگ برای فرودگاه ها و هتل های پنج ستاره  می باشد. شرح مختصری از خدمات قابل ارائه در پاركينگ‌ها به شرح زير است:

– رزرو و پرداخت آنلاين (وبسايت و اپليكيشن موبايل‌هاي هوشمند)
– پارك‌يار (Valet Parking)
– ورود و خروج هوشمند
– خدمات طلايي و نقره‌اي
– موقعيت يابي هوشمند
– خدمات خودروهاي هيبريدي
– پاركينگ حامي محيط زيست (Green Parking)
– صورتحساب رسمي و شفاف
– منابع انساني چندزبانه و آموزش ديده
– خدمات جانبي (كارواش، سوخت و…)
– بيمه لوازم، حريق، بدنه، حوادث طبيعي و…
– شاتل‌هاي دسترسي
– تعميركار مقيم و يدك كش

 رزرو و پرداخت آنلاين

شما مي‌توانيد از طريق وبسايت و همچنين نرم افزارهاي كاربردي (اپليكيشن IOS و Android) بر روي موبايل هوشمند خود، به رزرو محل پارك خود از مدتها قبل و منطبق با برنامه سفرتان اقدام نماييد. همچنين براي قطعي شدن درخواست محل پارك، مي‌توانيد از طريق وبسايت و اپليكيشن به پرداخت آنلاين هزينه مربوطه اقدام كنيد. در ضمن اين نرم افزارها قابليت تغيير برنامه سفرتان و همچنين ذخيره اعتبار در حساب كاربري شما را دارد.

 پارك‌يار (Valet Parking)

يكي از خدمات بسيار جذاب در بسياري از كشورهاي دنيا، خدمات پارك‌يار (ولت پاركينگ) است. اين خدمت به وسيله كاركنان آموزش ديده و با استفاده از نرم افزارهاي هوشمند صورت مي‌گيرد. مثلاً براي خدمت پارك‌يار در فرودگاهها بدين صورت طراحي مي‌شود كه از طريق تلفن يا وبسايت يا اپليكيشن اين خدمت قابل درخواست است. پس از ثبت درخواست، كاركنان پارك‌يار منتظر ورود شما در محوطه جلوي ترمينال پروازهاي خروجي خواهند بود تا به محض ورودتان، فرآيند قانوني و پذيرش مسئوليت خودرو توسط شركت در همان محل (كمتر از 5 دقيقه) صورت گيرد و خودرو در جلوي در ترمينال خروجي از شما تحويل گرفته مي‌شود. همچنين منطبق با برنامه سفرتان، هنگامي كه مجدداً به فرودگاه برمي‌گرديد، خودروي خود را در جلوي در پروازهاي ورودي تحويل خواهيد گرفت. البته اين خدمت مي‌تواند شامل برخي خدمات جنبي ديگر باشد كه در بخش خدمات جانبي توضيح داده خواهد شد.

 ورود و خروج هوشمند

شما با فعال سازي موقعيت يابي تحت وب موبايل هوشمندتان مي توانيد از خدمات موقعيت ياب استفاده كنيد تا هنگامي كه به محل پاركينگ نزديك مي‌شويد، كاركنان مربوطه از ورودتان مطلع شوند و خدمات مورد درخواست تان را آماده نمايند تا وقت شما كمتر گرفته شود.

 خدمات طلايي و نقره‌اي

خدمات پاركينگي اين شركت، متناسب با درخواست شما قابل ترفيع است. خدمات طلايي شامل سقف بالاتري از تعهدات بيمه‌اي، خدمات چادر روكش، نظافت شيشه‌ها، استارت خودرو براي احياي باتري (در توقف‌هاي طولاني)، پنچرگيري و تنظيم باد (در توقف‌هاي طولاني) و… است. خدمات نقره‌اي ،خدمات پايه (استاندارد) در پارك خودرو و مراقبت از آن و سقف‌هاي بيمه‌اي تعريف شده مربوط به آن را شامل می شود

 موقعيت يابي هوشمند

شما مي‌توانيد از خدمت جي پي اس‌هاي خودرو اين شركت استفاده نماييد تا از هر كجاي دنيا بتوانيد از موقعيت خودروي خود مطلع شويد. همچنين امكان بازديد از راه دور از خودروتان بوسيله تجهيزات هوشمند اين شركت وجود دارد.

 خدمات خودروهاي هيبريدي

خودروهاي هيبريدي و برقي مي‌توانند جهت بهره‌مندي از خدمات خاص مورد نياز اين قبيل خودروها از محوطه مخصوص به خود بهره‌مند شوند. اين محوطه‌ها داراي باجه‌هاي شارژ خودرو و كابل‌هاي رابط و ساير تجهيزات مورد نياز اين خودروهاست.

 پاركينگ حامي محيط زيست (Green Parking)

اين شركت مفتخر است تا اعلام نمايد به عنوان اولين پاركينگ حامي محيط زيست در ايران فعاليت مي‌كند. اين موضوع به وسيله استفاده از انرژي الكتريكي خورشيدي در برخي قسمتها، بازيابي و چرخه آب در مصارف، استفاده از سنسورهاي حرارتي، دود و نور در استفاده بهينه از منابع، استفاده از سازوكارهاي آي تي بيس براي حذف استفاده از كاغذ، استفاده از مواد شوينده زيست سازگار، همكاري با سایر نهادهاي فعال در حوزه محيط زيست و امكان بهره‌مندي خودروهاي هيبريدي و برقي از امكانات خاص پاركينگي و… در اين شركت تبيين شده است.

 صورتحساب رسمي و شفاف

اين شركت به تمام مشتريان خود صورتحساب رسمي و شفاف بر طبق نرخهاي مصوب ارائه مي‌كند تا امكان اطلاع دقيق شما و بررسي خدمات مربوط به آن فراهم باشد.

 منابع انساني چندزبانه و آموزش ديده

منابع انساني فعال در خدمات پاركينگي اين شركت همگي آموزش ديده و تربيت يافته براي ارائه خدمات تخصصي خود هستند تا رضايت شما مشتريان عزيز به نحو حداكثري فراهم آيد. همچنين كاركنان مسلط به زبانهاي خارجی در محل خدماتي كه نياز به تكلم به زبانهاي ديگر است، وجود دارد.

 خدمات جانبي

اين شركت در محل پاركينگهاي تحت مديريت خود، خدمات جانبي ديگري ارائه مي‌كند كه مي‌تواند به صورت اختياري توسط شما انتخاب شود. اين خدمات شامل كارواش نانو، سوخت گيري خودرو، تعميرات خاص و… است كه به درخواست و تمايل شما ارائه مي‌شود.

  بيمه

خوردروي شما از لحظه ورود در محدوده پاركينگي اين شركت و تا انتهاي زمان اقامت، مي‌تواند از خدمات بيمه‌اي بهره‌مند شود. اين بيمه ضمن هزينه بسيار پايين، مشتمل بر لوازم اضافه خودرو، حريق، صدمات بدنه، بروز حوادث طبيعي و… باشد.

 شاتل‌هاي دسترسي

هنگامي كه به دليل حجم زياد خودروها و شلوغي محل هاي پارك، مجبور شديد خودروي خود را در محلي دور از دسترسي سريع پارك كنيد، مي‌توانيد از خدمات شاتل (ون‌هاي مخصوص) به صورت رايگان استفاده نماييد.

 تعميركار مقيم و يدك كش

در مجتمع‌هاي پاركينگي اين شركت ، خدمات تعميرگاهي توسط تعميركار مقيم ارائه مي‌شود. اين خدمات به صورت فوري قابل دسترسي است تا خودروي شما كمترين معطلي را در صورت بروز اشكال داشته باشد. اما در صورتي كه مشكل احتمالي خودرو نياز به تعميرات تخصصي خاص داشته باشد، یدك كش‌هاي اين شركت به جابجايي خودرو تا محل تعميرگاه مورد نظر شما اقدام خواهند كرد.